.01

NEWBORN

MINIMÁLNĚ 50 SNÍMKŮ
E-GALERIE NA 6 MĚSÍCŮ
FOTO NA DVD

2.999 Kč
K
č.1

KDY FOTIT?

Novorozence fotím v ateliéru nejlépe do tří týdnů od narození.
Doporučuji se informovat ohledně volného termínu focení už v těhotenství. Fotografování je náročnější na celkový čas, probíhá v ateliéru a trvá obvyklé 2 až 4 hodiny, zároveň vyžaduje trpělivost ze strany rodičů i fotografa. protože miminko v tomto období spí, což umožňuje optimální podmínky pro aranžování. Pokud přijdete s miminkem později, je focení o dost náročnější. Větší miminka více reagují na okolí, přirozeně brečí a hůře se uspávají a polohují.

C
č.2

CO S SEBOU?

Vezměte přebalovací podložku, věci potřebné pro přebalování, zavinovačku, látkové plenky, dudlík a hlavně dostatek mléka (pokud plně nekojíte) pro miminko. Miminko doporučuji nakrmit až v ateliéru. K dispozici mám velký výběr oblečků, které jsou nedílnou součástí newborn fotografovaní. Pokud máte nějakou zajímavou rekvizitu, hračku, nebo srdcovou záležitost, určitě ji přibalte.

J
č.3

JAK TO PROBÍHÁ?

Při focení vznikají spící snímky, ale i fotky, kde miminko otevře své oči, pokud se focení účastní i tatínek, fotím i společné rodinné záběry. Miminka se fotí převážně nahá nebo v nějaké čelence či čepičce.
Zázemí pro Vás i miminko je samozřejmostí.

S