RECENZE & HODNOCENÍ

Služby pana fotografa jsme využili na naší svatbě a byli jsme maximálně spokojeni. Vstřícný a profesionální přístup. Bylo vidět, že se pan fotograf snaží a focení ho opravdu baví.

ONDRA & MARTA

Skvělý fotograf. Super lidský a pohodový přístup, profesionální fotografie. Využili jsme jeho služby pro fotky naší svatby a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Výborná kvalita za rozumnou cenu, doporučuji.

ZUZANA & PETR (SNT)

Do spolupráce a Markusem jsme šli pouze na základě prezentací fotek na jeho webové stránce. Také fotíme, vlastní svatbu si ale člověk sám vyfotit nezvládne – tedy většinou ;-). Proto jsme hledali a rozhodli se pro Markuse. Rozhodně musím říct, že od začátku to byla správná volba - lidský i profesionální přístup od začátku do konce. Mohli jsme se spolehnout naprosto na vše! Nejen na fotky (což je to nejdůležitější), ale i na osobní přístup, spolehlivost, dochvilnost a splnění všech dohod. Před obřadem jsme se společně sešli, probrali naše představy a možnosti místa. V rámci samotného focení Markus zachytil všechny momenty ještě lépe, než jsme si představovali. Zkrátka celkově musíme Markusovi poděkovat, že opravdu splnil to, co je jeho motem: OKAMŽIKY, KTERÉ SE JIŽ NIKDY NEVRÁTÍ a ještě bychom dodali: DĚKUJEME, ŽE BYLY SKVĚLE ZACHYCENY a v podobě fotek nám budou stále připomínat ten neopakovatelný den! Díky!

IVONA & PETR

Focení proběhlo 26.6.2021, naprostá spokojenost, profesionální přístup, kamarádské rady jak si stoupnout, Zároveň babičky, které se nechtěly fotit, tak ani nevěděly, že byly vyfoceny, protože skvělý přístup. Víme s manželem, že tohle nebylo naše poslední focení a ještě tyto služby využijeme :) Velké plus a neskutečně děkujeme, že jsme měli prvních 200 fotek druhý den po svatbě tzn. 27.6. neskutečný a oproti ostatním fotografům, je Marcus Sawo pecka v oboru ve všech směrech a nemůžeme jinak než, že vřele DOPORUČUJEME, nikdo nebude litovat :) Ještě jednou moc děkujeme manželé Duchkovi :)

KRISTÝNA & ONDŘEJ
ZAVŘÍT MENU